HAKKIMIZDA

Firmamız 2001 yılında elektrikli ev aletleri fason üretimi ile faliyete başlayan ve 2018 yılında farklı sektörlere de hizmet vermek amacıyla tekrar yapılanan, kalitesi uluslararası sertifikalarla belgelendirilmiş, Türkiye genelinde geniş bir hizmet yelpazesiyle faaliyet gösteren kurumsal bir şirkettir. Firma bünyemizde çeşitli tekstil ve endüstriyel ürünlerin imalatı yanı sıra, başta tekstil makinaları olmak üzere tüm endüstriyel makinaların, ithalatı ihracaatı ve yazılım donanım hizmetleri verilmektedir. 

Firmamız kurumsal müşterilerinin gereksinimlerine dayanan çözüm ve hizmetler sunan bir şirkettir. Firmamız geniş kapsamlı hizmetler sunarak, projelerin sorumluluklarını ve riskini paylaşarak müşterinin kendi işine  odaklanmasını  sağlamaktadır.        

Kendi başarısını müşterisinin başarısına endeksleyebilmesi sayesinde, müşterisi ile hedef birliği sağlar ve gerçek bir iş ortağı gibi çalışır.  

Proje yönetimi konusunda bilgi birikimi, global ve yenilikçi çözüm portföyü, iyi tasarlanmış süreçler ve servis kalitesi ile tam bir rekabet avantajı sağlar.